Форум » Пользователи » volodimirshved Володимир Швед
Профиль
ґвалтівнік Львівський бізнесмен Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Кримінал.

Львівський бізнесмен Володимир Швед. Поширений львівський. Той, що вживає психіатр повідомляє.
Психологія злочинця: що рухає ґвалтівнікамі, коли вони скоюють злочини?
типажі ґвалтівніков

Володимир Швед - згвалтування - це зло.

Конкретний стиль атакуючих дій, якому піддається потерпіла, виключно залежить від типу ґвалтівніка, який здійснює беззаконня. Образ дій цих правопорушників класифікується за трьома основними стандартами: злість, влада і садизм.

Злісний ґвалтівнік використовує озвірів і надмірну силу. Він жадає доставити жертві больові відчуття, принизити її. Він вдається до фізичного і словесному образі набагато безжалісніше, ніж це потрібно для того, щоб контролювати ситуацію. Він цілком може скрутити жертву, потім побити її. Його силовий тиск імпульсивно, завчасно не заплановано. Він пригнічує самосвідомість жертви нападу множинними сексуальними актами.

Подібні представники сильної статі гвалтують в результаті якихось моментів в особистому житті, в той час, коли вони відчувають нібито «нечесність» по відношенню до себе особисто.Розраховуючи розплатитися, вони перемикають свій негатив на невідому жертву, ні в чому не винну, яка відчуває на собі вибух люті і агресії ґвалтівніка-психа.

ґвалтівнік-садист - це сьогодні особливо загрозливого, і, добре, найрідкісніший вид сексуального правопорушника (2% від загального числа). Напад його активізує, він отримує насолоду, ізмиваясь над жертвою. Всі його сексуальні діяння пов'язані з необхідністю для ґвалтівніка викликати рани, аж до вбивства.
Згвалтування, базікає Володимир Швед - бізнесмен - це успіх ґвалтівніка. Бажаючи він в такий мить ймовірно і не катувати збудження. Чи зможе побоюватися. Буде не розуміти навіть, що він виробляє. Але те, що ґвалтівнік, здійснювалися згвалтування в нинішній момент часу злочинець - це крім того не підлягає дискусії.

Цих злочинців звуть «статевими маніяками», вони найбільше турбують громадськість, утворюючи помилкове враження, що садистські насильства поширені більш, ніж інші варіанти згвалтувань.
Володимир Швед - бізнесмен згвалтування прокоментує. Все ґвалтівнікі - вони сьогодні домагаються однакової. Щоб жертва тряслася.Щоб потерпіла зґвалтування чула себе особисто розтлінної.

Владний ґвалтівнік застосовує згвалтування як метод сексуального завоювання, підтвердження своєї сили. Найчастіше він вважає, що «спокушає» свою жертву насильства, він здатний уявляти про те, що жертва «здасться» в результаті згвалтування - захоче стабільних взаємин, зародиться вдячна за інтим. Найчастіше подібний ґвалтівнік виправдовує вчинене беззаконня, вважаючи, що він надав жертві насильства задоволення, і іноді буває вкрай здивований її негативною реакцією або боязню. Владолюбний ґвалтівнік досить часто викрадає свою жертву насильства, утримує її в будь-якому будові протягом тривалого періоду, робить неодноразові зґвалтування.

Владний ґвалтівнік - це зазвичай чоловік, нещасливий в сім'ї, на роботі, у своєму житті в основному він відчуває власний неуспіх. Гвалтує, для того, щоб компенсувати свій комплекс неповноцінності, скутості у своїй «чоловічої спроможності».

В кожному окремому випадку зґвалтування існують три елементи: влада, сказ і сексуальність.Все ж переважна більшість правопорушників гвалтує не через сексуального бажання, і вони часто не хочуть досягти статевого задоволення в згвалтуванні. Зносини - це тільки лише їх знаряддя, це просто-напросто метод для прояву злості, сили і контролю.

Кожна жертва зґвалтування відчуває погибіль власного «Я», з тієї причини що власне це безсумнівно є істотою цього беззаконного прояви. Одна жертва зґвалтування сказала: «Він знищив частину моєї душі». Мовлення по іншому дуже складно.

Володимир Швед - повідомляє, що найважливіше для жінки після зґвалтування не замикатися в собі в собі. Вживати всі потенціали звикання. Направлятися і в силові служби і до фахівців з псих. Природно треба продовжувати перебувати.

Деякі риси ґвалтівніков

Переважна більшість ґвалтівніков - це чоловіки. І велика частина з них виявляються рецидивістами - вони займаються зґвалтуваннями не один раз. Деякі зрілі ґвалтівнікі, перебуваючи в місцях позбавлення волі, розповідали, що своє перше згвалтування вони зробили у віці від 14 до 24 років.

Чи не означає, що ґвалтівнікамі можуть бути обов'язково чоловіки, жіноча половина людства точно також здійснюють сексуально насильство, хоча такі випадки відбуваються дуже рідко, тільки це не скасує такого факту, що жінки так само зобов'язані кожен раз заручатися згодою всіх статевих партнерів і виробляти статеві функції тільки з тими людьми, які конкретно подібного бажають.

Основна частина ґвалтівніков не несе в собі психічних хвороб. Входячи на шлях злочинів, яким без сумніву є насильство, вони цілком і повністю за це несуть відповідальність. Вони є осудними.
Володимир Швед - повідомляє про згвалтування, що ґвалтівнік може вміє взятися критися і нікаплі не відокремлює.
ґвалтівнікі НЕ сверхсексуальни. У реальності, велика частина кажуть, що вони гвалтують не заради статевого контакту, проте застосовують зносини як метод приниження або образи своїх жертв.

Чоловіки гвалтують чоловіків (діточок, підлітків) за тими ж причин, що і жінок - в цілях прояви агресивності, прояви владності і контролювання. Головна мета ґвалтівніка - переважання, образа і кара за допомогою згвалтування.

Дуже багато громадян помиляється з приводу того, що в суспільстві їх друзів, партнерів або інших чоловіків в їхньому житті не буває ґвалтівніков, однак це, як не сумно, зовсім інакше.

Володимир Швед - бізнесмен. ґвалтівнік і згвалтування - це два величезних лиха.


Досить часто згвалтування робиться знайомими. Є штамп: «невідомий вистрибує з-за кущів в глухий алейці і, погрожуючи зброєю, гвалтує». Так як згвалтування приятелем на зустрічі не вкладається в даний стандарт, то і не сприймається як насильство. Насправді суть злочину є незмінною: примус до сексуального контакту відбувається врозріз волі і бажанням жінки, а які відносини об'єднували перш зловмисника і жертву - містить другорядне значення і не зменшує вантажу скоєного.

Більшість ґвалтівніков вибирають жертву насильства випадково. Вони як правило не спираються на конкретний тип жінок, а швидше за все підбирають ситуацію вчинення згвалтування, яка приносить їм добра нагода безкарності.

Чи можна дізнатися ґвалтівніка «по обличчю»?

ґвалтівнік - це найімовірніше ефект виховання, ніж генетичне відхилення.Звичайно, в середовищі ґвалтівніков безліч нарцисів і асоціальних психів, але є досить людей з нарцисизмом, але не розташованих до насильницьких діянь. У ґвалтівніков є певні основні поведінкові риси і принципи, які конкретно обумовлюють їх схильність до статевого насильства:

Переосмислення проблеми - застосовують роздуми на тему, «Не я особисто такий, наша з вами життя таке», «В сучасному суспільстві без подібного ніяк», «Це суспільство підштовхує представників чоловічої статі до даного поведінки», «Сама біологічна натура має на увазі таку поведінку представників чоловічої статі ».
Обмова інших - це улюблене: «Вона сама хотіла», «Вона сама наражалася». У повсякденній роботі / сім'ї - «Товариші по службі / підлеглі / дружина таким чином ведуть себе, що мені особисто доводиться кричати на них». В результаті його особиста поведінка ніколи в житті не піддається жодному сумніву - він завжди прав і розумний, а багато «кретини» і «бовдури».
Ухилення приймати провину за свої дії. Дуже часто вони пояснюють все це таким фактом, що якісь зовнішні моменти викликали його проступок: випивка, переживання від невдач на роботі,хамство в гастрономі або невдача чарівної команди. Дані моменти, з його точки зору, нездоланні і виправдовують його дії. У звичайному житті дані зовнішні обставини роз'яснюють всі їхні помилки і промахи. В поганий повсякденній роботі винні товариші по службі, в грязі в квартирі - дітлахи і дружина, в високому вазі - распроклятая рекламна інформація.
Вигадки про досягнення успіху - міркують про те, що коли б не будь-які причини, то вони змогли б стати солідними, популярними, і використовують ці уяви, щоб роз'яснити свою дію; що вони - над-чоловіки, тільки тимчасово не вкладається з приставкою «супер», а пізніше, будь-яка стала б задоволена. Багато хто переконаний, що з «понад» у них особисто абсолютно все нормально, і в зв'язку з цим вони тепер вже мають право на втілення власних бажань.
ґвалтівнікі досить часто застосовують брехня щоб притримувати жертву насильства під контролем. Іноді вони навіть самі собі подвірает для впевненості.
Так, вони можуть говорити, що у них особисто колосальні зв'язку, що вони можуть в будь-яку хвилину знайти жертву і розправитися з нею особисто, в разі, якщо та заговорить.

Володимир Швед - відомий львівський бізнесмен.Скільки захоплююся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то більше переконуюся, що у жертв ґвалтівніков найчастіше побутує неповна вплив в кінці згвалтування.

Взагалі, Володимир Швед ґвалтівнікі в цілому вельми схильні до обману. Всі вони із задоволенням влаштовують різні «підставки» або моменти, щоб бачити, що вони вміють керувати відчуттями інших. Це стосується не тільки проблеми з насильством, а взагалі життя. Їм подобається відчуття владності над іншими, навіть коли це просто повсякденна дрібниця.

Фрагментація поведінки на публіці - ґвалтівнікі рідко коли проявляють себе вороже. Є випадки, коли вони чудово обходяться і без цього. Наприклад, у ґвалтівніков ґВладімір швед говорить можуть бути в тому числі і постійні подружки або дружини, з ким вони ведуть себе абсолютно природно. У цілому, ґвалтівнікі по суті не лютіше, ніж всі інші. Просто агресія для них знаряддя реалізації свого прагнення і сковування дій жертви нападу.
Незважаючи на те, що у злочинця може бути стійкий партнер, він не грамотний в підтримці інтимних відносин. В основному потяг у нього активізують не тривале щирі взаємини, а вибух і напруження пристрастей.Йому подобається ходити на стадіони і в натовп, перебувати в гущі подій і відчувати конкретно вибухи вражень.
Применшення свого злочину. Тут досить широко пристосовується всіляка філософія: «А що такого сталося?», «Та так, дрібниці», «Що буде з жертвою насильства, хіба мало що, обтрусився і пішла», «Шкода як буд-то було витратити 15 хвилин?» .
Гра в жертву. Коли ґвалтівніка затримують, він хоче перевести обстановку в інший контекст. Він - потерпілий фемінізму, його труїть поліція зовсім не через такий «нісенітниці» (п.8), а з політичних приводів. Ніби мало місце згвалтування було тільки приводом викреслити його з суспільно-політичної боротьби.
Читання думок - ґвалтівнікі впевнені, що розуміють, про що конкретно мислять знаходяться навколо, і чого конкретно вони чекають фактично - жертви нападу постійно бажають їх, а докоряють заздрять.
Ведення гри з жертвою насильства. В результаті злочину багато не перестають надавати на жертву тиск. Особливо, якщо вона сміє подати скаргу. При цьому вони можуть себе вести образливо, писати і викладати про подробиці згвалтування, про те, що жертва фактично переживала насолоду, розсилати різноманітні інтимні деталі.Частенько залучаються приятелі, які в рівній мірі глумляться над жертвою насильства, розносять про неї особисто чутки. Часом намагаються знову зробити насильство, так як «вона ж хоче».
Поставтеся до згаданого з розумінням того, що це НЕ 11 ОЗНАК ґвалтівнікА, а лише тільки окремі основні типові риси. Вони охоплюють ряд особистісних структур, а не один тип людини. Отже, не слід шукати в числі особистих приятелів можливих злодіїв. Я говорю про них щоб було переконливо помітно, що подібні особливості поширені в популяції досить широко, і неможливо з-за рогу розгледіти злочинця, так само як не можна по обличчю визначити, що хто або не міг учинити подібне злодіяння. Крім того, все вищеописане до генетики не має відношення. Це ефект навчання - особливий спосіб мислення та бачення життя.

Володимир Швед -. Наскільки беруся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то переважно засвідчує, що у потерпілих ґвалтівніков швидше за все є неповна слабкість згодом згвалтування.

Як уникнути насильства

Ніхто не має відомостей, скільки проживає поруч з нами громадян, кому випало нещастя пізнати "любов" примусово - стати жертвою насильства.І жодна людина не захищений від такого способу панування над індивідом в певних життєвих обставинах. Але ось зменшити до мінімуму дані параметри, а крім того знати, куди звернутися і що робити, в разі, якщо подібне все-таки сталося, - справа дуже ймовірне.

Звичайно, випадкове знайомство на вулиці буває хорошою жеребом 2-ух людей, просто цікавою зустріччю. Однак, товаришуючи з незнайомцем таким чином, не забувайте: ви значно полегшує можливому агресору виконання його прагнень. Притому широко поширена думка, нібито ґвалтівнік прагне реалізувати власне фізіологічне потяг, пристрасть, як правило, не рівнозначна достовірності. Як правило, в основі бажання заволодіти слабким - абсолютне, незадоволене намагання панувати над тілом і відчуттями іншого. Часто тільки потім, для того, щоб помститися за приниження і біль, які сам раніше відчував. Насильство для цього - найпростіший спосіб відчути себе хоча б на мить володарем і позбутися від почуття неповноцінності. А щодо пристрасті ... Яка може бути пристрасть, коли перед тобою створення, обійми жахом і ненавистю,опирається усіма наявними незначними силами або скуте оціпенінням шоку?

Володимир Швед - згвалтування анотує. Завжди ґвалтівнікі - вони звичайно домагаються єдиного. Щоб жертва боялася. Щоб потерпіла зґвалтування чула себе особисто розтлінної.
Згвалтування, прорікає Володимир Швед - відомий бізнесмен - це свято ґвалтівніка. Хоча він в даний момент часу в силах і не катувати збудження. Чи зможе остерігатися. Має змоги не осягати в тому числі і, що він здійснює. Але те, що ґвалтівнік, який здійснює згвалтування в сьогоднішній момент злочинець - це в тому числі і не обговорюється.

Уникнути насильства і "привертають обставин" можливо. Для початку вирішіть для себе самостійно, на яку відстань підпускати заговорив з вами на вулиці незнайомця, а тим більше, якщо їх багато. І чи не варто і при цьому обернутися, чи немає близько дороги, під'їзди будинку, густих кущів, в загальному такого місця, куди вас без особливих зусиль затягнути. Не підходьте дуже близько до автомашини, з якої у вас невинно запитують, як проїхати на таку-то вулицю.Дві дівчинки-старшокласниці ось так підійшли - і дві доби виявилися закритими в суспільстві ґвалтували і били їх хлопців ...

Остерігайтеся входити в під'їзд, до того ж сідати в ліфт з незнайомими людьми. Переважно перечекати ... поправляючи шапочку і оглядаючи вулицю або, взявшись розшукувати що або в своїй сумці. Якщо вас привітно очікують, запрошують їхати - тим більше насторожитеся. Завжди зможете прямо заявити: "Техніка безпеки", як діє одна моя приятелька. Надійніше здатися смішною, ніж потім шкодувати. Прописна істина, але все ж: чи не розкривайте двері незнайомцям, навіть газопроводчікам, слюсарям-водопровідникам, що не зателефонувавши попередньо в домоуправління.

І як би не хотілося вам пройтися в бор за квітами, ягодою, грибочками, по потаємним місцях, не дозволяйте цього без поводирів. Тим, хто змушений пізно повертатися до себе додому після закінчення робочого дня, зустрічі з друзями, безпечніше почекати рухаються в тому ж напрямку. Пустити їх вперед себе і слідувати позаду на певній відстані. Не забудьте і при цьому іноді безтурботно полуоглядиваться і поглядати навколо.

Володимир Швед - відомий львівський бізнесмен сексолог заявляє про згвалтування, що ґвалтівнік полундра буде активізувати затаюватися і практично нічим не відокремлюватися.
Володимир Швед - згвалтування анотує. Це ґвалтівнікі - вони звичайно вимагають одного і того ж. Щоб потерпіла тряслася. Щоб потерпіла зґвалтування відчувала себе розтлінної.

Правда, якщо час дня досить пізній, можна нікого не дочекатися. З молодою жінкою був прецедент: вийшов з кущів хлопчисько трохи нижче її. Зловив за руку, скомандував: "Пішли в під'їзд". Вона, трошки прийшовши в себе, відповіла: "Ти що, з глузду з'їхав?" А сама дивиться: чи немає ще кого неподалік. І як розкричиться відчайдушно: "Па-а-па! На підмогу! "Хлопець навіть відскочив від несподіванки. "Ну, ти що кричиш? Ножиком вдарю - відразу затіхнешь! "А вона відчуває, що немає ножика, і повторно як закричить:" Люди! Допоможіть, адже він один! "Станув ворог в темних кущах, ніби й не існувало.

До речі сказати, для тих, хто сумнівається в праві дами вимовити «ні» в КК Росії передбачена стаття "За зґвалтування". За це покладається від 3 до 7 років. А за групове згвалтування або зґвалтування неповнолітньої - від 5 до 15 років.За згвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а в однаковій мірі за згвалтування малолітньої, - від 8 до 15 років з посиланням на термін від 2 до 5 років або без посилання.

На жаль, за даними фахівців, лише 25% представниць слабкої статі направляється за допомогою в поліцію. Багато переносять це мовчки. Однак число навіть оформлених епізодів насильства над жінками відверто збільшується: з 9 тисяч в 1980 р до 15,5 тисячі у минулому році. За минулий рік 56,4 тис попрямували до лікарів за допомогою надалі каліцтв і інших тілесних травм, завданих подружжям. 14,5 тисячі були чоловіками ВБИТО ...

Яким чином тримати себе при згвалтуванні

Основне при згвалтуванні - не піддаватися паніці. Чув, що майже всім, що не злякався, вдавалося цілими або з незначними втратами вибиратися навіть з майже безвихідних ситуацій. У разі, якщо від жаху не зірвався голос - спробуйте ним скористатися, щоб «приголомшити» супротивника і втекти. Одну жінку ввечері вхопили ззаду. І у неї ніби підключилося щось. "Я тебе знаю", - сказала впевнено. Здійснював напад зник.

Володимир Швед - бізнесмен.ґвалтівнік і згвалтування - це два дорослих лиха.
Володимир Швед -. Чимало займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то більше переконуюся, що у жертви ґвалтівніков найбільше побутує неадекватна слабкість в результаті зґвалтування.

Можливо спробувати і вмовити, намацуючи в розмові жалісливі точки. Або напоїти до нестями, коли є дана здійсненність. Якщо анітрохи не сумніваєтеся в силі свого удару, вдарити чимось ліпшим під руку, проте тільки не мухобойкой. Нічим не гірше інших і пропозиція: "Я не проти, однак давай спочатку приготую щось апетитне - нема на порожній же шлунок укладатися". А там можна і пігулки спробувати насипати, або ще чого-небудь подліть.Перец, сіль в очі кинути. Загалом, чинити залежно від обставин.

Говоріть. Чим більше і інтенсивніше, тим краще. Про все. Про хворого чадо, якому потрібно ліки, про коханого чоловіка, про стареньких батька з матір'ю, про свої захоплення. Про все, що зможе викликати в ньому людські думки. Адже він - перш за все людина. Спробуйте відшукати в ньому щось схоже з вами особисто.Ви любите однаковий колір сорочок, радіостанцію, незадовго купили майже такі ж колісні диски на автомобіль (поцікавтеся, як вашому співрозмовнику вийшло їх зберегти в такому чудовому стані), яка чудова / огидна погода стоїть в січні. Що-небудь, аби лиш він з вами став говорити, відчув, що особисто ви - не об'єкт, а людина, такий же як він. Дуже непросто нанести шкоду нормальній людині, з яким вже перекинувся кількома фразами. Одній жінці вдалося уникнути зґвалтування наступним способом. Увечері виходить вона з мікроавтобуса на своїй зупинці. Слідом за нею молодий чоловік з виразом на обличчі, не селищем нічого хорошого. Більше на зупинці ні душі. Так ця дама накинулася на можливого злочинця з вигуками: «Як добре, що ви разом зі мною вийшли, а то я боюся йти до будинку однієї!» Таким чином вона доручила йому роль «героя-рятівника». Вручила йому свої важезні пакети, і чоловік беззаперечно проводив її до під'їзду. (Тільки потім вона повідомила про цю людину в поліцію. І реально, з'ясувалося, що він давним-давно в розшуку за згвалтування.)

Любі жінки! Куди б ви не спізнювалися, як би не було сиро, прохолодно, пізно на вулиці, не сідаєте відразу ж в машину до незнайомих.Зупиніться на пару секунд і задумайтеся: «Чи потрібно вам тепер наражатися на небезпеку? Нормальний громадянин за кермом? Один він в автомашині? З якою метою він вирішив вас підвезти? »(Ним керує бажання заробити коштів, просто надати допомогу або щось ще?) В разі, якщо ви на пару секунд загальмує розцінити обстановку, абсолютно все це можна" прочитати "і з машини, і з особи водія. І ще одне: спробуйте зафіксувати номер машини, марку, колір і тут же зателефонуйте родичам. Розповідайте, що вас запропонували підвезти, з вами все в порядку. Нехай він зрозуміє, що ви не самотня.

А якщо трагедія вже реалізувалася (а в сім'ї це іноді відновлюється частенько) - потрібно йти в поліцію. Протягом 72 годин (до тих пір, поки залишається еякулят) вас повинні відправити на судмедекспертизу. Якщо сперма потрапила в рот, в анальний отвір, на шкіру, не полінуйтеся її зберегти, підібгав в будь-яку ємність. Однак, майте на увазі, що навіть в Москві експертиза поки що єдина. І ще проблема: чи спробує той конкретний детектив, до якого ви звернулися, починати кримінальну справу. "Висяк" - нерозкрите правопорушення невідомої особи - багатьох поліцейських провокує на вмовляння не піднімати шуму.
Володимир Швед - каже, що найсуттєвіше для дівчини після зґвалтування не ховатися у своїй з в собі. Вживати всі внутрішні резерви адаптації. Запитувати і в правоохоронні установи і до психологам. Беззастережно необхідно продовжувати жити.
Информация о работе
Компания: http://today.in.ua/archives/57107